AYDIN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ

Muğla Ölçme Değerlendirme Merkezinin Ziyareti

Muğla Ölçme Değerlendirme  Merkezinin Ziyareti

Bakanlığımız Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından sürdürülen Ölçme Değerlendirme Merkezlerinin bütün illerimizde kurulması ile ilgili çalışmalar devam etmektedir. Bu çalışmaların kısa sürede tamamlanabilmesi ve bütün illerimizin kapasitesinin istenen düzeye bir an önce gelebilmesi açısından Ölçme Değerlendirme Merkezleri arasındaki bilgi paylaşımları önem kazanmaktadır.

Kuruluş çalışmalarını sürdüren Muğla Ölçme Değerlendirme Merkezi ekip üyesi arkadaşlarımızın merkezimizi ziyareti; fiziki yapının incelenmesi, ölçme değerlendirme alanındaki uygulamaların paylaşılması ve standartların oluşturulması gibi açılardan oldukça verimli oldu.

Bütün illerimize yayılan ÖDM ailesinin üyesi olmaktan dolayı duyduğumuz mutluluk ve diğer üyelere yakınlık hissi ile yeni kurulan ölçme değerlendirme merkezlerine hoş geldiniz diyor, üyelerine de başarılar diliyoruz.

 

21-09-201821-09-201821-09-2018

 

Fatih Mahallesi 1124 Sok. No.13 İç Kapı No.1 Efeler / AYDIN - 0256 226 85 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.